CIEŚLA/STOLARZ

W związku z rozwojem firma Betpref Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków
• czynności związane z wytwarzaniem gotowych prefabrykatów betonowych,
• przygotowywanie szalunków,
• montaż szalunków,
• zapewnienie właściwego kształtu prefabrykatów.
Wymagania:
• umiejętność wykonywania szalunków i zbrojeń,
• doświadczenie zawodowe na stanowisku przy produkcji prefabrykatów,
• dobra znajomość rysunku technicznego.

Firma oferuje:
• Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole,
• Zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych,
• Stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje z dopiskiem Cieśla/ Zbrojarz prosimy składać na adres e-mailowy:
kadry@dekpol.pl

Betpref Sp. z o.o.
Gajowa 31
83-251 Pinczyn
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Data dodania: 28/09/2018