Pracownik Pomocniczy ( oferta również dla Pań)

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Zadania:

Obróbka drobnych akcesoriów meblowych;
praca na dziale 'szczotek'
realizacja norm ilościowych,
praca na ul. Wschodniej w Toruniu
praca na indywidualnych stanowiskach,
dbanie o czystość stanowiska pracy.
Wymagania:

Sprawność manualna oraz precyzja
otwartość na pracę w systemie 2-zmianowym,
szybkość i sprawność działania,
zaangażowanie gotowość do nauki.
Oferujemy:

Bogaty pakiet szkoleń wdrożeniowych i stanowiskowych
możliwość długofalowej współpracy (w okresie próbnym w formie pracy tymczasowej),
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
opieka konsultanta Manpower

Data dodania: 14/08/2017